Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo
Ve středu 13. května 2026 se naše družstva mladších i starších žáků zúčastnila Dopravní soutěže mladých cyklistů, okresního kola, pod záštitou Besipu - Ministerstva dopravy, MŠMT, Policejního prezidia PČR, ČČK a dalších organizací.
Účastníci soutěžili v teoretických testech z dopravních pravidel, zdravovědy, přičemž své praktické dovednosti museli prokázat v jízděna kole podle pravidel i v jízdě zručnosti.
Naši žáci obě kategorie vyhráli.
Zvláštní pochvalu pak obdrželi za znalosti první pomoci.
Držíme pěsti, ať se jim daří i v kole krajském, které proběhne ve středu 3. června .2026.
Účastnili se: v 1. kategorii Ema Sedláková , Ludmila Adamírová , Ondřej Ackermann, Matěj Šich, ve 2. kategorii Nella Svárovská , Gabriela Poršová, Lukáš Hrudka, Jakub Salák.