Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

SK Ještědská

Tradiční liberecký sportovní oddíl s dlouholetou tradicí

SK Ještědská Liberec z.s. patří mezi tradiční liberecké sportovní oddíly s dlouholetou tradicí. Hlavním cílem oddílu je dlouhodobá, systematická výchova dětí a mládeže. Snahou vedení oddílu je umožnit všem aktivní sportovní vyžití – tj. od výkonnostního až po vrcholový sport. V oddílu působí družstva od přípravky po starší žákyně (respektive kadetky a juniorky). Všechna družstva trénují kvalifikovaní trenéři II. a III. trenérské třídy. Dlouhodobě hrajeme krajské i celostátní soutěže, v nichž reprezentujeme nejen oddíl, ale i město Liberec. Oddíl aktivně spolupracuje se Základní školou Ještědská a Českým volejbalovým svazem.  

Volejbalový oddíl v minulosti pořádal významné akce typu: 

  1. Mezinárodní volejbalový kemp. Součástí této akce byla partnerská družstva SK Ještědská Liberec,VC Olympia Dresden a VC Arbanasi – Zadar. V rámci celého kempu se uspořádal seminář pro volejbalové trenéry a učitele tělesné výchovy. 
  2. Školení minivolejbalu, které organizoval Český volejbalový svaz a AŠSK; Spolupořadatel Finále MČR ve volejbale základních škol (SLZŠ) v roce 2017. 

 Místem našich tréninků a domovské zázemí má oddíl v ZŠ Ještědská Liberec. Každoročně se účastníme turnajů barevného minivolejbalu, Krajského přeboru mladších a starších žákyň a Krajského přeboru kadetek a juniorek. V minulosti též turnajů Českého poháru žákyň. 

V sezóně 2019/2020 jsme vybojovali 2. místo v krajském přeboru mladších žákyň (trojice) a 3. místo v krajském přeboru starších žákyň. 

V sezóně 2021/2022 jsme vybojovali 2. místo v krajském přeboru mladších žákyň (čtveřice). 


Družstva


Užitečné odkazy


Kontakty

Adresa:

Ještědská 354 Liberec - Liberec VIII-Dolní Hanychov 46008 

Tramvaj č. 2 a 3, zastávka Dolní Hanychov

 

Přípravka

avatar

Mgr. Jana Endlerová

j.endlerova@zs-jestedska.cz

avatar

Mgr. Martina Kollertová

ekonom@kollert.cz

tel.: 733 534 299

Mladší žákyně

avatar

Mgr. Radka Vaněčková

r.vaneckova@zs-jestedska.cz

tel.: 721 146 934

avatar

PaedDr. Zora Smolková

z.smolkova@zs-jestedska.cz

Starší žákyně

avatar

Mgr. Lukáš Houda

l.houda@zs-jestedska.cz

tel.: 734 154 757

Aktuality

Další aktuality
Login