Společně s patrony

Zveřejněno: 31.května 2024 | Autor: Gabriela Kodytková
Aktuality, projekty

Po delší době se setkali žáci 1.B se svými patrony. Deváťáci si pro své mladší kamarády připravili a zorganizovali soutěže ke Dni dětí. Moc se jim to povedlo.

Prvňáci neměli do poslední chvíle tušení, že se něco chystá. Po velké přestávce se k jejich velkému překvapení nevrátili do třídy, ale zůstali v areálu školy. Na hřišti již bylo připraveno 6 stanovišť, soutěží. Prvňáci se rozdělili do družstev, aby vše běželo jako po másle. Mohlo se začít. Děti si zkusily jízdu na koloběžce, překážkovou dráhu, fotbal – střelba na bránu, stavbu z kostek, skládání rozstříhaných obrázků a řešení hádanek. Po splnění úkolu každý dostal sladkost nebo razítko. Děti byly nadšené. Moc děkujeme našim patronům, žákům 9.B, za přípravu a realizaci soutěží, za příjemné chvíle a laskavý přístup k dětem.