3boj krajské finále Turnov

Zveřejněno: 07.června 2024 | Autor: Gabriela Kodytková
Aktuality, projekty

V úterý 4. 6. se konalo za krásného počasí v Turnově krajské finále v 3boji. Krajského finále se zúčastnilo 144 závodníků z 33 základních škol. Naší školu reprezentovalo 8 žákyň, které si vybojovaly právo startu v okresním kole. Tentokrát to ani jednou necinklo, přestože k tomu měla děvčata blízko.

Nejlepším umístěním bylo, 4. místo, které vybojovaly Aurélie Lukešová a Terezie Němcová, 5. místo obsadila Anna Střižíková, 6. místo Anna Nedvídková. Do desítky se vešly Natálie Kousalová a Lily Pirklová. Naše nejmladší prvňačky Karolína Morávková a Magdalena Dědinová získaly první zkušenosti z velkého závodu. Všem závodnicím děkujeme za bojovnost, snahu a pěkné výsledky. Příští rok se určitě naše barvy na stupních vítězů objeví.