Atletický trojboj, 1. – 5. ročník

Zveřejněno: 28.května 2024 | Autor: Gabriela Kodytková
Aktuality, projekty

Okresní kolo se konalo v úterý 28. 5. v areálu Sport Parku na atletickém stadionu. Počasí na závodění bylo příjemné. Vše se stihlo, než přišel déšť. Naši školu reprezentovalo celkem 21 žáků a žákyň z 1. – 5. tříd v těchto disciplínách: běh na 50 m, skok daleký a hod kriketovým míčkem.

Opět to cinkalo a pro naši školu dokonce 10 krát. Na stupně vítězů se postavili:

1. místo: Lukešová Aurélie 2. A, Ševčík Matyáš 2. B, Němcová Terezie 3. B, Kubiš Matěj 3. C,

Nedvídková Anna 5. C,

2. místo: Baštinec Karel 1. B, Kousalová Natálie 2. B,

3. místo: Morávková Karolína 1. C, Střižíková Anna 4. C, Pirklová Lily 5. C

4. postupové místo: Dědinová Magdalena 1. B

Tito žáci a žákyně si svými výkony vybojovali postup do krajského kola v Turnově, které je naplánováno na úterý 3. 6. Gratulujeme. Škoda, že se vítězové Matyáš Ševčík a Kubiš Matěj nebudou moct krajského finále zúčastnit. Ve stejném čase se koná republikové finále ve fotbalu, kam družstvo postoupilo. Držíme jim pěsti

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a snahu.

S organizací soutěže obětavě pomáhali žáci a žákyně z 9. C, s třídní učitelkou Janou Endlerovou. Díky jim soutěž proběhla v klidu a rychle.