Dobi Cup 2024

Zveřejněno: 30.května 2024 | Autor: Vojtěch Kučera

Dne 23. 5. 2024 proběhl na ZŠ Dobiášova další ročník tradičního sportovního klání Dobi Cup. Letos se této soutěže zúčastnilo 12 základních škol z celého Liberce. Náš úkol byl velice těžký, obhajovali jsme zlato z loňského roku.

Žáci vytvořili 28 členný tým, který byl tvořen napříč všemi ročníky. Soutěžilo se v širokém spektru sportovních disciplín, včetně vybíjené, florbalu, skoku z místa, člunkového běhu, štafety, střelby na bránu, volejbalu, sudoku a vědomostního testu. Na základě umístění v jednotlivých disciplínách jsme dosáhli svého vysněného cíle! Umístili jsme se, společně se ZŠ U školy, na krásném 1. místě. Hned za námi, o jeden bod méně, měli žáci ze ZŠ Dobiášova.

Děkujeme všem zúčastněným a gratulujeme našim reprezentantům k jejich skvělým výsledkům!