Krajský přebor U14 mladší žákyně – SK Ještědská Liberec – Boj o zlato

Zveřejněno: 07.března 2023 | Autor: Gabriela Kodytková

V neděli 5. 3. se konal ve Varnsdorfu třetí a poslední finálový šestkový turnaj mladších žákyň. Po dvou kolech vedla SK Ještědská o dva body před TJ Jiskra Nový Bor. Hráčky SK Ještědská věděly, že poslední turnaj bude rozhodující, proto vyrazily do Varnsdorfu s velkým nasazením a dobrou náladou. Nicméně až třetí turnaj měl rozhodnout o konečném pořadí.  Holky odehrály celkem tři zápasy, a to proti TJ Slovan Varnsdorf, Dukla Liberec A a TJ Jiskra Nový Bor. Všechny tři zápasy se jim dařilo a vyhrály vše bez jediné ztráty setu. V součtu všech kol se SK Ještědská umístila na prvním místě a odvezla si do Liberce zlaté medaile a pohár. Děvčatům moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v další volejbalové sezóně.

Sestava: Kateřina Klimentová, Adéla Bártová, Eliška Houdová, Natali Živnůstková, Klára Sedláčková, Eva Nedvídková, Šárka Miklášová, Valerie Jindřichová, Kristýna Stará.