Vítězství atletů v okresním finále

Zveřejněno: 15.května 2023 | Autor: Gabriela Kodytková

Ve dnech 10. - 11. 5 se konalo okresní finále lehkoatletické soutěže "Pohár rozhlasu".  Pro žáky 7.C, kteří závodili ve středu, to byl první velký závod, všichni si mohli vyzkoušet zvolenou disciplínu a bojovat o umístění jako tým. Družstvo chlapců se umístilo na 2. místě a družstvo dívek na 1. místě. V jednotlivcích se Josef Schäfer umístil na 1. místě a Adéla Bártová na 3. místě.

Ve čtvrtek závodníci z 8. a 9. tříd vstoupili do závodů vítězstvím ve štafetě na 4x60m a dále pokračovali ve
výborných výkonech, kterými si zajistili celkové vítězství.  Mezi nejúspěšnější patřili: Adam
Horák – vítězství v běhu na 1500m, Vojta Stolarz – vítězství ve vrhu koulí a Adam Roudný –
vítězství ve skoku vysokém.
Družstvo reprezentovali: Jáchym Jeslínek, Adam Roudný, Vojta Stolarz, Tomáš Kulašiak,
Adam Horák, Kryštof Caletka, David Werner a Antonín Maděra.

Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci
školy.