Noční pochod na Pláně

Zveřejněno: 07.listopadu 2023 | Autor: Gabriela Kodytková

V pátek 3. listopadu 2023 se opět po roce dali rodiče ze SRPŠ při ZŠ Ještědská a zaměstnanci školy dohromady a uskutečnili tradiční Noční pochod na Pláně.

Budeme si přát, aby počasí bylo ke všem účastníkům akce příští rok už opravdu vřelejší. I přes silný déšť, bláto a slabou viditelnost dorazilo 31 skupin, což bylo přibližně 131 účastníků.

Cestou na Pláně procházely hlídky 12 stanovišti, kde děti musely plnit různé úkoly, aby mohly pokračovat dále. Zpět se vrátili všichni spokojeni, i když trochu více unaveni. V cíli dostal každý účastník od firmy Gastron plný talíř výborného guláše, teplý čaj a sladkou dobrůtku k tomu.

Velké poděkování patří rodičům, zaměstnancům školy, Spolku Rak, prostě všem, kteří se jakkoli podíleli na přípravě této akce. Děkujeme účastníkům, že si udělali čas a přišli i ve velmi nepříznivém počasí.

Děkujeme a za rok se opět budeme těšit.