Vánoční dílny s rodiči a vystoupení sboru Kokrháček

Zveřejněno: 07.prosince 2023 | Autor: Gabriela Kodytková

Ve středu 6. 12. proběhly na naší škole tradiční vánoční dílny, kde rodiče se svými dětmi společně tvoří různé vánoční dekorativní předměty. Letos před společným tvořením vystoupil pěvecký sbor Kokrháček s vánočními písněmi, které pomohly navodit slavnostní předvánoční atmosféru. Pro nováčky to bylo jejich první veřejné vystoupení, které se celému sboru povedlo.

Fotografie z akce naleznete ZDE.