Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

2. kolo kvalifikace Krajského přeboru starších žákyň (U16)

Zveřejněno: 03.října 2023 | Autor: Gabriela Kodytková
SK Ještědská

1. 10. 2023 Varnsdorf

Obě naše družstva odehrála 2. část kvalifikace ve stejné hale ve Varnsdorfu.

Družstvo A postupně přehrálo Duklu Liberec „B“ (2:0), TJ Nový Bor „A“ (2:0) a Slovan Varnsdorf „B“ (2:0). Na turnaji jsme měli jen 8 hráček. Všechny holky zahrály velmi dobře a výsledky jsou zasloužené.

Těšíme se na další kola Krajského přeboru a za 14 dní na 1. kolo Českého poháru.

Turnaj odehrály: Eliška Šepeláková, Kačka Klimentová, Valča Jindřichová, Šárka Miklášová, Týna Stará, Eliška Houdová, Klárka Sedláčková a Áďa Sádecká.

Družstvo B mělo tento víkend velice těžkou skupinu. Bohužel holky prohrály všechny tři zápasy a to proti Turnovu „A“, Jablonci nad Nisou a Duklou Liberec „A“. Každopádně z každého zápasu si odnášíme nové zkušenosti, které holky pomalu ale jistě posouvají k lepším výkonům.

Turnaj odehrály: Kája Poláková, Eliška Luptáková, Zuzka Doležalová, Zuzka Fišerová, Áďa Křivohlavá, Terka Hrušková, Mája Stránská, Viky Valentová a Verča Perničková.

Login