Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Český pohár starších žákyň (4. kolo) 

Zveřejněno: 19.února 2024 | Autor: Gabriela Kodytková
Aktuality

Žatec

17. – 18. 2. 2024

Žatec jsme letos navštívili již potřetí!!! Brzký ranní odjez naštěstí holky nepoznamenal.

Turnaj jsme zahájili výhrou 2:0 nad TJ Sokolem Předkláštěří. V dalším zápase jsme v koncovkách podlehli domácímu Žatci. Následovaly dramatické zápasy s vítězným koncem (Neratovice 2:1, Volejbal Vyškov 2:1, Uherské Hradiště 2:1). V posledním zápase proti Volejbalovému centru nad Metují se rozhodovalo o druhém postupujícím ze skupiny. Po boji jsme nakonec prohráli s lépe hrajícím soupeřem 0:2.

Výsledky:

 https://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=CP-U16Z&skupina=cp-u16z-f2g&sezona=2023%2F24

Holky odehrály velmi dobrý turnaj. Konečně jsme prolomili „kletbu třetích setů“. I když se nepostoupilo do vyšší skupiny, nemáme se za co stydět. Další kolo budeme pořádat ve sportovní hale na Harcově v termínu 16. – 17. 3. 2024.

Pochvalu zaslouží opět celý tým: Áďa Bártová, Kačka Klimentová, Valča Jindřichová, Eliška Houdová, Áďa Sádecká, Naty Živnůstková, Klárka Sedláčková, Terka Hrušková a Kája Poláková.

Děkuji Radce za podporu a pomoc.

 

Odkaz na video z celého turnaje naleznete ZDE.

Login