Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Krajský přebor starších žákyň

Zveřejněno: 08.ledna 2024 | Autor: Gabriela Kodytková
SK Ještědská

3. kolo  - skupiny / 7. 1. 2024

Naše „áčko“ hrálo 1. ligu doma na Ještědské. Po prázdninách jsme měli jen 3 tréninky. I tak ale holky odehrály velmi dobrý turnaj. V prvním zápase jsme podlehli „posílené“ Dukle 1:2. Druhý zápas jsme jasně vyhráli nad Bižu Jablonec 2:0. V posledním utkání jsme pak podlehli Novému Boru 1:2. Kletba třetích setů tudíž ještě není zlomena. Ale už se to blíží.

V 1. lize jsme tedy skončili na 3. místě. Celkově nám zatím patří druhá příčka.

Turnaj odehrály: Eliška Šepeláková, Kačka Klimentová, Valča Jindřichová, Šárka Miklášová, Eliška Houdová, Áďa Sádecká, Naty Živnůstková, Áďa Bártová a Klárka Sedláčková.

 

„Béčko“, které po minulém turnaji postoupilo do 4. ligy, se vydalo do Hodkovic nad Mohelkou. Holky odehrály celkem tři zápasy. Všechna utkání byla vyrovnaná, ale bohužel to nestačilo k vítěznému cíli. V prvním zápase holky prohrály proti Mnichovu Hradišti 0:2. Druhý zápas byl napínavější proti Bižuterii Jablonec, bohužel po prohraném tiebraku holky prohrály 1:2. Poslední utkání děvčata nastoupila proti Slavii Liberec, kde protihráčky zatlačily na servisu a tím pádem si vzali celé vítězství.

Ve 4. lize jsme skončili na 4. místě. Další kolo se utkáme s týmy z 5. ligy.

Turnaj odehrály: Eliška Franců, Zuzka Doležalová, Eliška Luptáková, Kája Poláková, Zuzka Fišerová, Naty Langpaulová, Viky Valentová, Veronika Perničková, Tereza Pořízková, Mája Stránská a Terka Hrušková.

Login