Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Kvalifikace Českého poháru starších žákyň (U16)

Zveřejněno: 26.září 2023 | Autor: Gabriela Kodytková
SK Ještědská

 

23. – 24. 9. 2023 Hradec Králové

Po dlouhých letech jsme se přihlásili do „kolotoče“ zápasů Českého poháru. Holky potřebují nabrat herní zkušenosti a musí hrát těžké zápasy, které je budou herně posouvat dál. Kvalifikace všechny předpoklady naplnila.

Holky se postupně utkaly s družstvy TJ ABC Braník (1:2), TJ Sokol Brandýs nad Labem (2:1), Nymburské BOMBY (1:2), VK Dukla Liberec (0:2) a TJ EMĚ Mělník (1:2). Celkově jsme obsadili 5. místo.

Kromě jediného zápasu s Duklou Liberec jsme odehráli vyrovnané zápasy. Všechny se rozhodovaly až ve třetím setu. Ve hře se postupně projevují prvky, na kterých pracujeme na tréninku. Každým dalším zápasem se budou holky určitě posouvat. Stínem na celém turnaji jsou zranění Natky Živnůstkové a Ádi Bártové. Snad se nám holky brzy vrátí.

Turnaj odehrály: Eliška Šepeláková, Kačka Klimentová, Valča Jindřichová, Šárka Miklášová, Týna Stará, Eliška Houdová, Natka Živnůstková, Klárka Sedláčková, Aďa Bártová a Eliška Luptáková.

Login