Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Kvalifikace Krajského přeboru starších žákyň (U16)

Zveřejněno: 13.září 2023 | Autor: Gabriela Kodytková
SK Ještědská

 

10.9.2023 - Nový Bor / Kamenický Šenov

V letošní sezóně bude mít náš klub v této soutěži 2 družstva.

A družstvo odehrálo svou kvalifikační skupinu v Novém Boru. Po dobrých výkonech přehrály děvčata postupně Turnov "B" (2:0), Hodkovice nad Mohelkou (2:0) a Vrtule Frýdlant (2:1). Nejdramatičtější byl zápas s Frýdlantem. I když jsme v rozhodujícím setu již prohrávali, holky v sobě našly správné morální kvality a zápas otočily ve svůj prospěch. Velká gratulace.

Turnaj odehrály: Sáďa, Šépa, Naty, Kačka, Áďa, Klárka, Týna, Šárka, Eli H. a Valča.

 

B družstvo odehrálo svou kvalifikační skupinu v Kamenickém Šenově. Pro holky to byl první turnaj šestkového volejbalu. Přes veškerou snahu jsme bohužel všechny zápasy prohráli. Ve skupině jsme narazili na Schrödingerův institut (0:2), Mnichovo Hradiště (0:2) a Varnsdorf „A“ (0:2). Věřím, že v příštích turnajích se zadaří a odvezeme si domů zasloužené body.

Turnaj odehrály: Terka Pořízková, Zuzka Fišerová, Zuzka Doležalová, Naty Langpaulová, Eli Luptáková, Áďa Křivohlavá, Eli Franců, Kája Poláková, Viky Valentová, Verča Perničková a Mája Stránská.

Login